April 2012

FOOD *-*

30. april 2012 at 19:06 | yuu. |  memories.
nejbozstejsi tema tydne. :D
Sladkosti, kdo by je nemiloval. Müsli tyčinka, Nutella, Oreo, Milka, Kit Kat<3, Mars, Milky way, žvejkačký^^, lízátka, bonbóny, Lipa.. co jeste existuje za sladkosti? :D
Med, šlehačka, dortíky.
Sice si tím lidi kazí zuby, ale to je jedno. Když si je vyčistíte pořádně, so where's the problem? Víte, já se bez jídla neobejdu, furt musím jíst a jíst.. a.. no, NATY by vám o mně mohla říct víc. :D
Aj láááááááááááááááááááááf kendýýýýs!

/ teď mám stejně chuť na pizzu. zase. ha. :D/
dnes odpoledne,když jsem žvejkala müsli tyčinku, jsem vydedukovala, že napíšu článek o jídle. musím si napsat seznam, co když budu mít na něco chuť a nebudu vědět na co?
> PIZZA<3
> Saláty ^^
> bubble gums)
> lollipopsˇ^
> MILKA&Nutella
/ btw, zkoušeli jste někdy Studentskou pečeť s Nutellou? Je to takové.. čokoládové. :D/
> a další miliarda sladkostí.
kromě jídla, mám v hlavě myšlenku o dnešním dnu.
ráno jsem se kolem 7. vykopala z postele a oblékla si lacláče^^ avec un t-shirt. a po půl hodině šla do školy. kromě toho, že jsem ztratila černošedej cardigan, podělala písemku z frániny (mon dieu!), dostala za 2 ze čtvrtlení slohovky,prošla celý město s mámou a zničila si baleríny,se nic moc nestalo. kromě toho, že se nedokážu postavit, hahahahahaha, dík mom.
teď si jdu poslechnout BigBang, nyuu* (nebo se dívat na Kuroshitsuji^^))
nyan, pikčr z minulýho roku. teda, byl focený před 375 dny. to moc není, ne? ^_^
(víte, jaký je to pocit dostat se domů kolem půl šestý večer !? hlavně, že jedinej gympl musel do školy. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! poslat na ně.. Drákulu!)

Justin Bieber-U got it bad,'cuz of you

29. april 2012 at 13:26 | yuu. |  music.
no aco že ho nemáte rádi))
Nyanko sensei.!)

yay

28. april 2012 at 23:20 | yuu. |  memories.
včera jsem byla na Hunger Games it was awesome.
bylo to takové hungerové a hunterové. já jsem se tam o Katriss vážně bála. i o Peeta. i když mi nebyl sympa, když se k nim přidal.
včera a dneska je vedro jak sviňa. při představě, že bude příští týden takhle vedro a já budu muset sedět ve škole, mě děsí. včera to bylo fajn. učili jsme se 3 hodiny a zbytek jsme byli v naší mega tělocvičně, kde probíhalo poslední zvonění. čtvrťáci měli připravený aukce svých věcí (včetně laviček, psacího stroje a palmy z Baham..:DDDD), tanečky a miliardu dárků pro učitele.. odpoledne jsem byla na PIZZE. (jak jsem všude psala "PIZZA, MUST HAVE") pozvala mě Vanilla a objednaly jsme si pizzu hawai a 2 americké limonády. mňamíky. pak ležely v trávě, kde jsem do ní hučela, že má radši Vlastíka než mě. a večer.. jsem šla na Hunger Games))<3
dneska jsem si prošla celý město [stejně jako včera.ha.] mám přes 100 fotek ve velikosti 4000x3000 nebo co. zabírá mi to paměť a zasekalo mi to celý skype. čekejte zásyp fotek, uvidíme jestli se mi bude chtít je ořezávat. spíš to vidím na animačku, heh.
zítra se budu učit francóštinů. učitelka zase měla hemzy z toho, že neumíme něco, co jsme se ještě nikdy neučili. tak na to píšem. nikdo nechápe, nikdo nezná slovíčka. ale co. zase všichni dostaneme za 1 a učitelka po nás bude dál řvát, jak jsme blbí. hahahahahahahaha, milujeme ji. v kabinetě má asi 3 flašky vodky a rumu)) já to viděla, když jsem jí tam hledala slovníky.
P.S.: NATY na tom Dobyvateli .. to jsou tací idioti, že jim hodit do xichtu pytel cementu a prošlýho ovoce.tam spamují, jak o život ! a jenom my 2 dostaneme chatban :( zmrdiii.

Blink 182-Miss you

28. april 2012 at 17:51 | yuu. |  music.
amazing song.
dneska je .. božský počasí. sluníčko, teplo, modrá obloha. byl by hřích dnes nejít ven.

My little story.

26. april 2012 at 17:48 | yuu. |  my ideas
Kdybyste měli tu možnost.. vybrat si nějakou superschopnost, která by to byla?
Čtení myšlenek? Schopnost vrátit čas? Zastavovat čas? Stát se neviditelným? Být nesmrtelným?

Říkejte mi C.C.* pro vaši smůlu, neznám své pravé jméno. Za celé ty roky, co žiji jsem kolem sebe viděla jenom nenávist, zrady, závist ostatních lidí a válku. Ale nikdy jsem nepoznala pravou lásku. Proč? Kdysi dávno, před 135 lety byla v mé zemi válka. Británie bojovala proti Francii a zvítězila. Ovšem zanechala tady velkou spoušť. Všude byl hladomor, lidé se nenáviděli a děti jako já, přicházeli o všechny své příbuzné. Stávali se z nás sirotci bez domova, bez rodičů.
Nikdo mě nikdy nemiloval, nejevil o mně zájem. Má existence byla zbytečná. Prošla jsem mnoho vesnic, ale nikdo mi nepomohl a nedal najíst. Až jednou, když už jsem si myslela, že zemřu, jsem přišla ke kostelu. Otevřela jsem tlusté dřevěné dveře a uviděla tam mladou jeptišku. Modlila se. Po chvíli vstala, otočila se směrem ke mně a usmála se. Bylo to po několika letech, co jsem viděla úsměv. Upřímný úsměv. A v tu chvíli jsem věděla, že jediný komu mohu důvěřovat je ona. Přišla ke mně blíž a zeptala se: ,,Copak tady děláš? Co se ti stalo, dítě?" samozřejmě jsem ji asi musela vyděsit. Zelené vlasy a oči,plus otrhané a špinavé cáry oblečení. Když jsem neodpovídala, podívala se mi do očí a zeptala se, jestli chci být milována. Odpověděla jsem ANO. V tu chvíli mnou projel šok, viděla jsem miliony lidí s červeným symbolem na čele,války a.. najednou jsem uslyšela její hlas, který mi říkal, že musím uzavřít dohodu. Samozřejmě, bylo mi 6 let a já na všechno kývla. Od toho dne mě lidé milovali, dávali mi najíst a pečovali o mně. Když mi bylo 17 let, nemohla jsem už rozeznat pravou lásku od té falešné. Má schopnost být milována nešla vypnout.

Tato a další schopnosti fungují na základě očí, kdy ji aktivujete a vydáte rozkaz. V mém případě rozkaz zněl, ať jsem milována. Častým užíváním se stane tato moc nekontrolovatelná a vy ji už nikdy nedokážete vypnout.

Nakonec jsem šla za ní, za tou jeptiškou jménem... Elisabeth? Řekla jsem jí všechno o té schopnosti, že ji už nechci. Otočila se na mě a začala se šíleně smát, jako nějaká psychopatka. Začala tam řvát. Bohužel jsem slyšela jenom 1 větu. ,, Jenom jsem tě využívala, ty hlupačko! " a.. probodla mě dýkou. Nevím kolik dní nebo týdnů jsem byla v bezvědomí. Když jsem se probudila, na mém těle nebyla žádná bodná rána. Postavila jsem se a podívala se na podlahu. Tam ležela vychrtlá stará babička a já v ní poznala Elisabeth, která mě podvedla. V tu chvíli jsem vše pochopila.
Celá ta smlouva se odvíjela kolem nesmrtelnosti a schopnosti. Ona jenom čekala na den, až mě unaví má schopnost být milována. Vzala si tu schopnost zpátky a mně dala nesmrtelnost.
Nesnáším to. Nesnáším samu sebe, za to, že jsem nesmrtelná. Sledování válek, nenávisti, bolesti ... vidět tok času a hledat osobu, která by dodržela tu smlouvu. A tak budu dál sama kráčet svým životem. Do chvíle, kdy on vyroste a bude schopen dodržet slovo. Slovo o nesmrtelnosti.

*C.C. [:Šijicu]

NYAN.

26. april 2012 at 17:01 | yuu. |  memories.
lalalalala,
začínám si všímat, že spoustu blogerů má promyšlené články. a já ne. píšu každý žvást, který mě v tomto okamžiku napadne. moje myšlenky lítají sem a tam a nejsou stálé. chvilku přemýšlím nad rozbitou klávesnicí, chvilku nad pizzou (MUST HAVE.), chvilku nad matikou a zeměpisem. nemám žádné téma, o kterém bych tady mohla psát. to nevadí,že? -.-

naše francouzština po letních prázdninách. nikdy se jí nezbavím. ha. právě jsem zjistila, že neumím základní francouzská slova a slovesa, hhhhhhhh. v pondělí píšem písemku. nous allons ecrirer la teste?:DDDDD neumím členy.:DDDD
dneska jsem dostala (po hooooooooooooooooodně dlouhé době) nějakou tu jedničku. z fyziky,matiky a češtiny-což mi připomíná, že se podívám na net jestli nám tam češtinářka dala známky. ona je taková ..rrrrrr! zítra nám na škole bude probíhat poslední zvonění, takže peněženkaaaaaaaa. to zase budu smrdět po octu, kolínské .. zmalovaná červenou rtěnkou.. =D
(to je vtipný, jak mi ze zemáku vychází čistá 2. za to nemůžu, to ta vyjebaná amerika.)
byla jsem na očkování. je to divný. utěšuje mě pocit, že zítra jdu na pizzu. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza. pizza.
ne, neobjevila jsem kouzlo kopírování.
jo, zítra jsou Hunger games.
xoxo
P.S.: další nepromyšlený článek zaměřený na školu a pizzu.
.....to nechcesss...... (14.2.2012)


Be A Fish For A Day.

25. april 2012 at 14:43 | yuu. |  memories.
je mi u prdele, jestli je ten nadpis špatně. mně se to tak líbí. a nejsem zas moc chytrá. ušetřete mě keců.
proč ten nadpis? sedím naproti akvárka a pozuruji naše barevné rybičky, jak čelně vráží do akvária. a znovu,znovu a znovu. a taky si myslí, že jsou delfíni a pokouší se skákat. vtipné.

Sakura

24. april 2012 at 15:50 | yuu. |  Photography
taková nepovedená.
taková moc priblížená.
taková moc tmavá.
ale zbozňuju SAKURY %)
P.S.: věta, co je na té fotce napsaná je z Code Geass, když umírala Shirley. '(

Super Junior- Boom Boom

24. april 2012 at 15:24 | yuu. |  music.
Šupááá Džunyjor.

PAST.

24. april 2012 at 15:12 | yuu.
co napsat na minulost...
v minulosti jsem měla nízký sebevědomí, byla třídní šprtka, bez stylu, bez kámošů. prostě taková ta socka. a teď? věta, která mě dokáže vystihnout je tato:

I'm not perfect. I'm just awesome.

a teď zpátky k přítomnosti, chci pizzu.
objednejte mi ji někdo.
tel.: když ho sem napíšu, tak jim budete prozvánět a pak to na mě prásknete,co!?

... I WANT PIZZA ...
... MUST HAVE ...