hrací skříň..

5. may 2012 at 20:44 | yuu. |  my ideas
tichá melodie hrací skříňky se nesla po temné chodbě..
dnešek měl být vyjímečný. měla jsem mít narozeniny. po 6 měsících měl přijet můj otec ze zahraničí a dát mi dárek. maminka mi měla udělat mé nejoblíbenější jídlo. ještě dnes odpoledne jsme spolu byly na trhu... ještě před 15 minutami bylo vše, tak jak má být a teď? o všechno jsem přišla. přede mnou jsou hořící trosky domu, kde leží moji zavraždění rodiče. proč. co se stalo? ,,Matko, otče.. prosím.."
v jednu chvíli jsem ztratila vše, co mi bylo důležité. od toho okamžiku má můj život jediný smysl. a to najít vraha mých rodičů. po 5 letech se na toto místo vracím spolu s novým komorníkem, Tatsuyou. zrekonstruujeme vyhořelé sídlo do posledního škrábance na stropu. vše bude dokonalé. a až nadejde čas, vykonám svoji pomstu. do té doby mi bude Tatsuya mečem i štítem,slib o důvěře mezi námi, o věrnosti až do mé smrti.
____________________________________________________
jmenuji se Ayame, je mi 13 let. já a moji rodiče jsme žili v Londýně. matka i otec byli významní obchodníci, vlastnili největší cukrářství a hračkářství v celé Evropě. mnoho lidí mělo důvod je nenávidět. a taky se jich zbavit. mým plánem je upoutat na sebe co největší pozornost-kupování známých firem, chození na večírky a tak dále. čím větší pozornost, tím větší šance vylákat vraha, který zabil matku a otce. jednoduše řečeno, stanu se volavkou.

pokračování příště. nebo to nechávám zase na vaší fantazii,haaaaa.
má neskutečná lenost něco vymyslet. ne, neodpovídám na komentáře, jsem na to líná.
jdu odpovědět na komentáře. :3
 


Comments

1 NATY NATY | Web | 5. may 2012 at 20:50 | React

okamžitě napiš pokračování.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.