touha.

6. may 2012 at 16:56 | yuu. |  my ideas
ne, nejsem pesimista.
přemýšlím jenom o životě, o tom, jaké by to bylo narodit se někde jinde. mít jinou rodinu,najít pravé přátele. větší rozhled do společnosti. Nejsem jako všechny holky v mém věku. nebrečím kvůli klukovi, který mě nechce. nevěřím na lásku na první pohled a nezajímají mě žádné "letní lásky". nestresuju se tím, že nemám peníze na nové šminky,nebo že nemám žádný oblečení a už vůbec neřvu po rodičích, aby mi ho koupili. jediné co chci, je trochu větší volnost. co tím myslím? myslím tím, volnost najít si přátele, chodit s nimi na kafčo a poflakovat se ve městě nebo v přírodě, ale o tom mohu jenom snít. to se nestane. stejnětak, jako dívky, které věří na hloupou letní lásku, která nevydrží déle než 2 měsíce. je to hloupost.
ve třídě-celkově i v celé škole si připadám sama. čas od času mě někdo pozve na oslavu narozenin, nebo na nějakou párty. ráda bych jim odpověděla, že přijdu s radostí, ale vím, že by mi to rodiče nedovolili. heh, je to ironické. jediné přání a rodiče mi ho nesplní. Děcka ze školy o mně říkají, že jsem podivná holka. tichá, tajemná a další divný kecy. jsem jiná. prostě.. jsem samotářka.. byla jsem a budu. den ztrávím s knihou a kafem, nebo čajem. je to můj jediný únik od reality.
taky se vám stává, že předtím než usnete, přemýšlíte nad životem a slzy vám padají do polštáře? ten pocit samoty, méněcennosti.. je.. frustrující. vidět ty šťastné obličeje kolem.. to štěstí, které vás nikdy nepotká. nejraději bych těm všem přála smrt. a ti ostatní? ti, co se trápí kvůli lásce? proč. proč se trápit kvůli nějakému abstraktnímu pocitu, když mají přátele. proč se lidé hádají kvůli pitomostem, měli by být rádi, že jsou tady pro sebe. život je pomíjivej a vy si ho ničíte. heh, stejnětak já. to je jedno. všechno je jedno..
 


Comments

1 Veronica Veronica | Web | 6. may 2012 at 19:06 | React

:O
...vieš čo ti k tomu len poviem? .. že čím viac som to čítala, tým viac som mala pocit, že som to písala ja..

2 Abigail Abigail | Web | 6. may 2012 at 21:55 | React

Trošku pesimistický, ale hezky napsaný. Taky jsem na lásku na první pohled nevěřila, ale jde to. Možná se teď směješ, jak jsem jen hloupá náctiletá, co věří na blbosti, ale stalo se. Bohužel to skočilo dřív než to začalo.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.