June 2012

Taeyang-Only look at me

8. june 2012 at 15:51 | yuu. |  music.
minispambigbang

BIGBANG-4ever with u

8. june 2012 at 15:37 | yuu. |  music.

babička řekla ne !

8. june 2012 at 15:29 | yuu. |  memories.
th_
. ožužlávám tyčku od jahodového lízátka, mám pocit, že každou chvíli zemřu na přeslazení. dneska je fuckin' hezky a já sedím doma,heč!
v ájině nám celou hodinu pouštěla nějaký divný videa o tancích na Novém Zélandě (já už je viděla asi po 50, protože se všichni učitelé mohou přetrhnout, kdo nás naučí víc o NZ) a pak nám pouštěla video o anglických přízvucích, nepočítala s tím, že tam bude každé druhé slovo 'fuck, fuck off, shit, bitch, bul shit' .. proč ne, samozřejmě si o nás myslela, jak jsme blbí a nevíme co to znamená (teda asi 3 lidi to věděli .:D)
adiossssssssssssssssssssssssssssssssssssss
jdu stáhnout metin, život bez něj nemá cenu :D
btw, mám tričko s BB
btw, 22.6. je v Olomouci jarmark, nepojede někdo? :D

did someone break your heart inside, you're in ruins.

7. june 2012 at 14:31 | yuu. |  memories.
haló, Houston volá yuu.
trošku jsem přemýšlela o tom, co mě doopravdy baví. nebo spíš, co by mě bavilo. asi hra na kytaru. klávesy ani flétna mě nikdy nebraly. spíš to bylo kvůli mámě a tak. taaaaakže WINTER WISHLIST : A GUITAR. nepotřebuji chodit někam na ZUŠku (no, s těma klávesama to bude horší. tam budu tvrdnout X let :D), klidně se na ni naučím sama. pro mě kytara znamená něco harmonického, něco co by mě uklidnilo.
špatná zpráva: měla jsem odlétat do VN 18.6., jenomže tyhle pitomý (debilní, nechutný, zkurvený, chcíplý, nenormální, pomatený, posraný) zákony mi nechtějí do nového pasu dát RAZÍTKO. jedno hloupý razítko nemůžu dostat. takže se dovolená musí posunout o 3 týdny -11.7... bože! co to má být. jasněěěě, chápu. ještě nějakou kartičku, ale tu jsem nikdy nepotřebovala, takže nechápu PROČ bych nemohla dostat pitomý razítko. keď si to tu takhle čtu, tak si říkám, že je to ironie. tenhle rok není štěstěna na mé straně, chjoooo.

dobrá zpráva: ta vlastně není :'D.
dneska jsme byli v Sobotíně (to je táák strašně daleko, busem cca 10 minut), kde jsme se bavili o šutrech. to potěší, i když to měla být exkurze na rodinku 'Klajnůů'. pak jsme byli ve Vikýrkách v nějakém muzeu. mám 8296583 fotek, tak uvidím jestli je budu upravovat.
baf.
xoxooooo yuu.
já už toho mám vážně dost, ve škole mě nikdo neuvidí do doby, než se bude předávat výzo!
P.S.: Glee je tak trapnej, nechutnej, debilní seriál. to jsou skoro všechny americký, ups.