13/2/21

21. february 2013 at 18:25 | yuu. |  memories.
welcome to reality.
ruku v ruce, pojďme žít v iluzích.ty a já.žijme, jako kdyby ani jeden z nás se neměl jednoho dne vydat jinou cestou, žijme, jako bychom měli žít spolu navždy.zapomeňme na naše spory, zapomeňme na tu bolest, která bude pomalu ustupovat do ústraní.vychutnávejme si naše společné okamžiky, okamžiky, které už nikdy nebudou.neplýtvejme časem, který je tak drahocený, přece víš, že tahle pohádka nebude trvat věčně.
a tak pomalu ode mě odtrhni city, přestřihni tu neviditelnou červenou nit, která nás drží pohromadě, tu nit, které říkáme "láska".zapomeň, zapomeň na všechny chvíle se mnou, na zážitky, které jsme spolu prožili i na tu bolest, kterou jsme si způsobili.v životě nedokážeš milovat pouze jednu osobu.rok za rokem budou do našeho života vstupovat jiní-noví lidé, kteří nás budou rozesmívat a my je postupem času začneme milovat.naneštěstí, oni nám neoplatí stejné city.
život je dlouhý, pro ty, kteří ho neumí žít.my neumíme žít život.pro nás je to utrpení, bolest a zrada, kam se jenom podíváme.a i když jsme tak stejní, stále si nevěříme.oba dva víme, jak moc to bolí někoho ztratit.já vím, že ty jsi já a já jsem ty, vím, že nechceš způsobovat stejnou bolest, jakou ti způsobili druzí.
a tak ti znovu promlouvám do duše, pomalu na mě zapomeň, odpoutej se ode mě, protože já se pomalu chystám na tebe zapomenout, protože vím, že my dva.. nikdy.. nikdy spolu nebudeme navždy.
naposled.. Ti chci vzkázat, že Tě miluji.
vím, že jsou to planá slova...
ale.. nikdy na Tebe nezapomenu, nechci na Tebe zapomenout, protože Tě tolik miluji ...
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.