Nightcore-Angel with a shotgun

10. july 2013 at 1:36 | yuu.
1:11 .. přej si něco...
po dlouhém nočním přemýšlením, od vybírání druhů sebevraždy, přes sadistické myšlení po emotionless feelings jsem došla k závěru -
Cry as hard as you want, but just make sure that when you're finished you dont cry for the same reason again.
-Wiz Khalifa.
musím se zklamat, it was the same reason.
ráno jsem ho poslouchala, song : Fly solo, připadala jsem si dobře, slunce, teplo, prázdniny ..a jediný, co mi k tomu chybělo byl úsměv na tváři.sluchátka v uších, song fly solo od Wizího, bylo to lehký nasadit úsměv.
mám pocit, že jsem se za ten půl rok změnila, i když jsem nechtěla.
že mě někdo změnil, jenže ten někdo je pryč a já cítím, že se vracím zpátky ke svému starému já.pokouším se ... vybudovat hradby, které mě budou chránit před smutkem.budu se zase přes den usmívat, k večeru přemýšlet.
dlouho jsem ten pocit samoty nezažila.ten pocit naprosté prázdnoty.. ten pocit, kdy víte, že už tu není nikdo,komu byste mohli důvěřovat.někdo, koho jste milovali.
co kdybych umřela..
... chodila bych na koncerty Majka Spirita a zadarmo, me ghosta! :D ....
no nic.. myšlenka z hlavy vypadla..
too tired to eat, too tired to sleep, too tired to believe, too tired to love...
oyasuminasai ..
.. a možná už navždy..
 


Comments

1 yawn yawn | Web | 23. july 2013 at 16:28 | React

tohle je tak depresivní článek, že k němu nedokážu vymyslet pozitivní komentář. to znamená- zakazuju ti v noci 1) přemýšlet o životě a smrti :D 2) psát na blog (protože začneš přemýšlet o životě a smrti :D) 3)poslouchat depresivní a prostě smutný písničky :) Když se bdueš držet mé kůry tři roky a třináct dní a budeš v noci spát nebo si se mnou volat přes skype, tak budeš věčný optimista- vyzkoušeno to sice zatím nemám, ale věřím tomu :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.