September 2013

září ~

20. september 2013 at 19:26 | yuu. |  memories.
hah! tak a týden učení mám za sebou .. první týden učení.
skoro všichni učitelé se nám na vyšším gymplu změnili - zůstal dějepisář ( náš třídní Bárty :D ), tělocvikář ( Mikuláš:D .. měli ho kluci, teď ho máme my-holky!:D) a chemikářka (Vlčice:D) ...
když si to tak čtu, tak ty jejich jména vypadají jako přezdívky, lol:)
všechny předměty mě teď o něco víc baví, hodiny ubíhají mnohem rychleji než minulý rok a s nimi i dny.
a jak to všechno bylo?
první týden, nebo spíš od 1.9. jsem byla na Goučku ( adapťák, jak jsem o něm psala v minulém článku, který máme po 3.:D:X) a měli jsme tam fakt fajn partu instruktorů, mezi nimi i Novas, haha, weedbro~
za celý ten týden na goučku jsem se nevyspala ani jednou a až na jeden jsme museli vstávat každý den před 7 :D a jednou jsme měli bojovku - tzn. vstáváme v 5, dostáváme mapu, chodíme po skupinkách přivázaní za ruce, šlapeme 10 km do kopce, mezi tím potkáváme instruktory, kteří nám dávají úkoly a my je musíme plnit.. a na konci cíle... dostaneme ingredience na guláš, který si musíme uvařit sami, a to vám říkám:D byla prdel to vařit - nůž .. byl příborovej nůž :D awww, bylo to super.)))
song - svolávačka - wake me up od aviciiho .. nejsem velký fanoušek tohoto stylu hudby, ale tenhle song jsem si fakt oblíbila a taky mě dokáže vždycky nakopnout.to goučko bylo úžasný.:)
a poslední den na goučku se zhulit s weedbrem .. nicee:D
víkend jsem přetrpěla doma:D a v pondělí jsem valila na bus, abych přežila 24 hodinovou cestu do Anglie.
a o Anglii příště:) ... teda popříště ! :D
příště sem dám fotky z Goučka (mám asi 3 a třičtvrtě xD .. takže skoro žádné) a uvedu vás do .. chvilku slunečné Anglie :))